korenec-14-1Zápas s Kořencem začali vavřinečtí fotbalisté jakoby inspirováni ukazatelem skóre. Ten totiž díky vybité baterii svítil velice slabě. I výkon našich byl velmi slabý. Váznoucí rozehrávka, špatná kombinace, málo pohybu bez míče. Z vavřineckého fotbalu opravdu bolely oči.

Hosté také nepředváděli nic extra světového a úrovni hry zelenobílých se přizpůsobili. Výjimkou byl hostující útočník Meluzín, jenž dělal našim obráncům velké problémy. Po čtvrthodince zakončil útočnou akci přicházející z naší pravé strany a za dalších deset minut zvýšil už na 2:0. To se Musil na jeho povedený oblouček jenom díval.

Mizernou první půli alespoň trochu vylepšil Radim Přikryl, jenž povedenou individuální akcí vrátil před půlí Vavřinec do hry.

Po změně stran totiž nastoupil po bouři v kabině zcela jiný Vavřinec. Jiřího Rybáře vystřídal na levé obraně Tonda Moravec a hru oživil. Oko diváka bylo potěšeno několika pěknými akcemi, z nichž jedna byla gólová. Tomáš Michlíček vyslal z pravé obrany dlouhý pas za obranu, kde si Radim Přikryl věděl rady se svými soupeři i hostujícím gólmanem – 2:2.

Vavřinec – Kořenec 2:2 (1:2); Góly: 38. Radim Přikryl, 65. Radim Přikryl (Michlíček);Rozhodčí: Pivoda, Pinkava, Stloukal, Návštěva: 58 diváků

Sestava: Musil – Kočí (8. Michlíček), Rybář M., Přikryl Roman, Rybář J. (46. Moravec) – Nečas, Fabiánek Jan, Sígl, Kovařík – Klimeš, Přikryl Radim