Vše podstatné se událo během první čtvrthodiny. Hned ve druhé minutě šli do vedení domácí, když od tyče odražený Konečného přímý kop poslal do sítě Dvořáček. Jen o tři minuty později hosté srovnali. Přímý kop neudržel gólman Musil a dobíhající Křepela skóroval – 1:1. V 7. minutě rozehráli Moravec s Dvořáčkem pohlednou kombinační akci, na jejímž konci stál Tonda Nečas. Jeho nechytatelná střela mířila téměř do šibenice – 2:1.

Hosté hrozili zejména z precizně zahrávaných standardních situací, ovšem nedokázali je zakončit gólem. Po změně stran se Kunštát pokoušel o vyrovnání, ale výsledkem bylo pouze břevno. Vavřinci se otevřel prostor pro rychlé protiútoky do kterých také naši muži umně přecházeli. Jenže svoje šance spálili Dvořáček, Moravec R i Přikryl, jenž nastřelil břevno a tak zápas skončil poločasovým výsledkem 2:1

Vavřinec – Kunštát B 2:1 (2:1) 2. Dvořáček (Konečný), 65. Nečas (Moravec R.)

Musil T. – Konečný – Zmeko, Moravec A., Novotný – Hrazdíra, Moravec R., Nečas, Musil A. (85. Kakáč) – Přikryl, Dvořáček