Utkání jsme začali dobře a celý první poločas jsme v oslabené sestavě drželi krok se soupeřem, který měl ve svém středu celu řadu starších hráčů. Největší příležitost domácích skončila na tyči, když se důrazný Fabiánek prodral s míčem až do malého vápna, ale již nedokázal stejně důrazně zakončit. Do druhého poločasu jsme tedy nastupovali s vědomím, že Doubravice rozhodně není neporazitelná. Z tohoto optimismu nás hosté a zejména naše vlastní hra vyléčili během deseti minut.

Obzvláště slabý výkon předvedla naše záložní a obraná řada, která dovolila hostům téměř cokoliv. Hra se opět vyrovnala až za stavu 0:3, kdy navíc výborně hrající Doubravice viditelně polevila. Mnoho šancí hosté ještě nevyužili. Do konce zápasu se jim ještě podařilo zvýšit vedení na 0:4. Bezchybní vavřinečtí dorostenci však pro svou prohru měli téměř již tradiční vysvětlení – za všechno může brankář!!! Ten, který včera zachytal dobře, neměl rozhodující podíl ani na jedné obdržené brance a navíc ještě tým dvěma velmi dobrými zákroky podržel.

Vavřinec – Doubravice n. S. 0:4

Suchomel – Vágner – Březina, Michlíček, Kašpárek – Kocourek, Nečas A., Zemach, Sedlák (Trojan) – Ševčík, Fabiánek