Poslední zápas podzimu se nám vůbec nepovedl. Bez chuti a zápalu do hry jsme odehráli první půli ve které jsme inkasovali z penalty. Naše hra byla bez pohybu a přesné přihrávky. Hosté naštěstí nehráli o mnoho lépe a tak krom zmiňované penalty nebylo k vidění žádnou větší šanci.

V druhé půli jsme se po bouřce v kabině zlepšili v bojovnosti, zápas blbec však pokračoval. Po akci na pravé straně a spolupráci Saša Musil, Moravec a Dvořáček pálil z dobré pozice hodně nepřesně Roman Šindelka. Dvořáčkovu střelu po sólovém úniku zastavil nohou brankář a další únik dua Dvořáček, Dokoupil zastavili rozhodčí zvednutým praporkem.

Od 70. minuty jsme hráli vzadu na riziko a pro šikovné hráče Kořence se tak otevřela okénka v naší obraně. Jednou nám utekl útočník, který ale nepropálil brankáře. Po centru ze strany pálil zleva druhý útočník, ale trefil opět brankáře. Další dva pokusy zpoza vápna byly nepřesné. Na stavu 0:1 se tak již nic nezměnilo a Kořenec nám tak oplatil porážku z prvního kola.

Vavřinec – Kořenec 0:1 (0:1)

Musil T. – Burget – Janíček, Klimeš, Moravec A. – Přikryl (Slouka), Šindelka, Dokoupil, Šindelka, Musil A. (Nečas) – Dvořáček

Nenastoupili: Kakáč, Zemach, Manoušek