Na půdě silných Boskovic jsme dlouho drželi nerozhodný stav díky solidnímu výkonu především ve středu hřiště. Sestava byla tradičně poznamenaná neúčastí několika hráčů a na krajích naší zálohy se hráčům příliš nedařilo, čehož soupeř využil k několika nebezpezpečným akcím. V první půli je zlikvidoval brankář nebo mířily vedle. V naší nejnebezpečnější šanci se krásnou střelu prezentoval Tonda Moravec. Bohužel skončila pouze na tyči boskovické branky.

V druhé půli domácí přitlačili na pilu a uzamykali nás častěji před naši šestnáctku. My jsme se uchýlili ke hře na brejky. A to brejky velmi nebezpečné. Zejména Dvořáček se mohl opakovaně řítit do velké šance, nehlídal si ovšem dost důsledně ofsajdovou hranici, kterou domácí obrana precizně posouvala dle pohybu našeho útočníka. Ke zlomu v utkání došlo v 75. minutě, kdy jeden z boskovických obránců skolil unikajícího Dvořáčka, byl vyloučen.

Paradoxně jsme vzápětí dvakrát inkasovali po chybách v obranné fázi. Boskovice hru oživili překvapivě kvalitními náhradníky, čímž srovnali síly na hřišti a záloze měli ještě navrch. Dvořáček odmítl rozhodnutý stav a snížil na 2:1. V samém závěru pak Boskovice dost šťastnou tečovanou střelou znovu zvýšily své vedení. Na ně však hned po rozehrání opět odpověděl Dvořáček svým druhým gólem. Další šance zůstaly nevyužity.

Boskovice B – Vavřinec 3:2; Dvořáček 2

Musil T. – Janíček, Burget, Jelínek, Slouka – Cupák, Moravec A., Musil A. (Kakáč), Klimeš, Dokoupil – Dvořáček