V zápase s prvním týmem tabulky na společném domácím hřišti byl k vidění zajímavý fotbal, kde rozdíl v tabulce nebyl téměř znát. Do vedení šel Vavřinec, když se v pokutovém území nejlépe zorientoval Radim Přikryl a skóroval – 1:0. O 10. minut později Blansko po samostatném úniku a vyražené střele srovnalo.

I po změně stran jsme šli do vedení, když individuální akci krásně zakončil Dvořáček – 2:1. Očekávaný tlak a branky na sebe nenechaly dlouho čekat. Jen o chvíli později skóroval Beneš – 2:2. Pak jej našel nepovedeným odkopem Musil přímo před brankou a bylo 2:3. Za dalších pět minut chyboval Novák a Pernica trestal – 2:4. Blansko pod dojmem bezpečného náskoku polevilo a navíc dělalo chyby v obraně. Radim Přikryl šel na Trubáka sám, ale ten jeho střelu vyrazil.

Lépe si počínal jeho bratr Roman, když snížil na 3:4. V závěrečném náporu nejprve netrefil z přímého kopu Rybář branku a pak v jasné pozici selhali Cupák s Jiřím Fabiánkem. Blansko tak o prsa zvítězilo.

Vavřinec – Blansko 3:4 (1:1); Radim Přikryl, Dvořáček, Roman Přikryl

Novák – Zmeko, Rybář, Přikryl Roman, Slouka – Musil A. (82. Nečas), Fabiánek Jan (71. Kakáč), Burget (28. Fabiánek Jiří), Moravec – Přikryl Radim, Dvořáček