Hned v úvodu dokázal Tomáš Musil skórovat, když domácí brankář hrubě podcenil jeho propagační střelu – 0:1. Domácí ale zabrali a byli to oni kdo měli míč na svých kopačkách častěji. Vyrovnání přišlo po 20. minutách po rohovém kopu zůstal nehlídaný čahoun Štěpánek – 1:1. Jen pár minut před půlí po offsidu neoffsidu chyboval Rybář a domácí trestali 2:1.

Další hrubka v obraně přišla hned po půli a bylo to 3:1. Naši hráči ve druhé půli bojovali, ale na víc, než jeden gól z kopačky Dvořáčka to nestačilo a tak jsme se zatím nejslabším jarním soupeřem opět prohráli.

Utkání poznamenal doslova tragický rozhodčí z okresu Brno – venkov, který byl jednoznačně nejslabším rozhodčím sezóny 2009/10. A to mám na mysli veškeré zápasy mužů i dorostu které jsem shlédl!

Olomučany – Vavřinec 3:2 (2:1); 2. Musil T., 70. Dvořáček. (Musil T.); ŽK: Moravec, Dvořáček

Novák – Slouka (7. Zmeko), Rybář (65. Musil A.), Přikryl Roman, Michlíček – Moravec (88. Manoušek), Musil T., Burget, Cupák – Dvořáček, Přikryl Radim