Vyberte stránku

Pokud si hráči chtěli udržet možnost hrát i v příští sezóně okresní přebor, museli v posledním utkání zvítězit a čekat na zaváhání Vísek, které hostily Šošůvku.

Od začátku to ale tak nevypadalo a výsledkem byly tradičně inkasované góly. Hned ve druhé minutě přišla chyba ve středu obrany – 0:1. Jen o pár minut později jsme neuhlídali hostujícího hlavičkáře při rohovém kopu – 0:2. S přibývajícími minutami přicházelo postupně naše herní zlepšení a po půlhodince i gól Vlacha – 1:2. V té době už nebyl na hřišti gólman Musil, kterého pro zranění vystřídal Novák. V závěru prvního poločasu navíc srovnal skóre Radim Přikryl – 2:2.

Po změně stran jsme opět tahali za kratší konec, když nešťastně tečovaná střela skončila v síti – 2:3. Hráči se ale nevzdávali. Vavřinecký prapor pozvedl pravý kapitán Roman Přikryl, jenž vynikajícím výkonem a dvěma góly rozhodl o těsném vítězství 4:3.

Hráči tak nevídaným finišem v posledních zápasech udrželi pro další sezónu Okresní přebor, soutěž, která je ve Vavřinci nad poměry! Poděkování patří nejen jim, ale i fandům, kteří nás po celou sezónu povzbuzovali a neopustili.