V zápase o šest bodů předvedly Lysice lepší výkon a po zásluze zvítězily. V první šanci zápasu se ocitl Zemach, ale jeho střela postrádala razanci a přesnost. To hosté si počínali lépe a po standartní situaci zůstal ve vápně zcela nekrytý hráč – 0:1. Po půlhodince se diváci dočkali vyrovnání, když ojedinělá střela Radima Přikryla skončila v brance – 1:1. Do poločasu ale opět vedli hosté, centrovaný míč usměrnili do sítě – 1:2.

Po změně stran zvýšili naši hráči bojovnost a pohyb. Výsledkem bylo vyrovnání, které zařídil Slouka. Remízový stav ale vydržel jen pár minut. Hostující hráč protančil s míčem okolo dvou obránců a přelstil i gólmana Kočího – 2:3. Přes veškerou snahu se nám již další gól vsítit nepodařilo a tak si všechny body odvezly i Lysice.

Vavřinec – Lysice 2:3 (1:2); 35. Přikryl Radim (Dvořáček), 49 Slouka (Přikryl Roman); ŽK: Přikryl Radim; Rozhodčí: Nečas; Diváci – 50

Kočí – Slouka, Musil, Burget, Rybář – Michlíček (52. Manoušek), Moravec, Přikryl Ro., Zemach (65. Fabiánek) – Přikryl Ra., Dvořáček