Vyberte stránku

Trenér byl nucen díky absencím v obrané formaci udělat změny v sestavě a na hře Vavřince to bylo patrné. Do hry se nedostával Nečas, jeho kombinace s Michlíčkem nefungovala, nemohli se ve středu prosadit Fabiánek s Romanem Přikrylem, hosté dobře bránili. Vavřinec měl sice míč na svých kopačkách častěji, ale bez výrazného efektu. Převaha končila na velkém vápně, střely na bránu a šance by v první půli fanoušci spočítali na prstech jedné ruky. V závěru první půle sice poslal do vedení Vavřinec útočník Přikryl, jenže vedení vydrželo jen tři minuty a hosté Šmeralem srovnali.

Ve druhé půli domácí zatlačili na pilu. Hned v úvodu netrefil na druhé tyči bránu Přikryl. Vedení zajistil po hodince hry Michlíček, když se díky svému důrazu dostal k odraženému míči po Vybíhalově centru. Za deset minutek přidal další gól Radim Přikryl po bratrově přistrčení a vavřinečtí se uklidnili. Přenášeli míč ze strany na stranu, nikam nepospíchali, kombinovali. Pět minut před koncem ale obdržel druhou žlutou kartu Radim Přikryl a byl vyloučen. Hosté ožili, vrhli všechny poslední síly do agresivního napadání až u naší branky, riskovali. V samém závěru je potrestal čtvrtým gólem Anty Nečas, když ze své pravé strany pěkně zamířil ke vzdálenější tyči – 4:1.

Statistika

Vavřinec – Vísky 4:1 (1:1); Góly: 36. Přikryl Radim, 66. Michlíček (Přikryl Radim), 75. Přikryl Radim (Přikryl Roman), 89. Nečas – 39. Šmeral; ČK: Přikryl Radim; Rozhodčí: Paneš; Návštěva: 60 diváků

Musil – Klimeš, Pokoj, Burget, Vybíhal – Nečas, Fabiánek Jan, Přikryl Roman, Kakáč – Přikryl Radim, Michlíček; Nenastoupili: Novák, Moravec, Zmeko, Kočí