Alkoholová příprava na utkání se ve Vavřinci zřejmě neujme. Sobotní oslava jako by se přenesla do výkonu mužstva a my tak byly po celý zápas horším týmem na hřišti. Soupeř z Vilémovic se prezentoval velmi kvalitní souhrou a výbornými zakončovateli. Na druhou stranu však také odkryl nejen okénka, ale i své výkladní skříně v obraně.

Soupeř šel v první půli zaslouženě do vedení a nevyužil několik dalších šancí. Jalový TJV se dostal k vyrovnání polocentrem Moravce, který k překvapení všech skončil u pravé tyče hostí. Herně horším týmem jsme byli i po změně stran, ale přesto jsme se dokázali zásluhou dvou branek Přikryla dostat do vedení 3:1. Náš totální kolaps a soupeřův důvtip a důraz v zakončení v posledních 20 minutách hry hostům vynesl tříbodový zisk.

TJV – Vilémovice 3:5 (1:1); Moravec, Přikryl 2

Musil – Rybář, Nowak, Fabiánek Jan, Moravec – Fabiánek Jiří (Michlíček), Beneš (Kočí), Burget, Nečas – Přikryl, Březina (Kakáč)

Nenastoupil: Vágner