Dobrý start našich hráčů silně poznamenal výsledek zápasu. Hned v první minutě se po důrazném napadání a chybě hostí v obraně dostal k zakončení Klimeš – 1:0. Jen o několik minut později skončila tečovaná šmudla Fabiánka v síti a bylo to 2:0. Po čtvrthodince střílel z velké dálky Nečas, jeho střelu hosté odvrátili pouze k Radimovi Přikrylovi, který si pohrál s obranou a v pohodě zvýšil na 3:0. V té chvíli vypadali hosté na ručník a zdálo se, že půjde už jen o výši skóre. Naši hráči dobře kombinovali, měli převahu, vytvářeli si šance.

Po změně stran ale neproměnil dvě tutovky Kakáč a výkon našich hráčů pod dojmem dostatečného náskoku uvadal. Lysice s čím dál více osmělovaly a snížily na 3:1. Od dalšího inkasovaného gólu ochránil Vavřinec skluzem Roman Přikryl. V nervóznějším závěru už hosté další gól nepřidali a tak pouťové body zůstaly doma.

Vavřinec – Lysice 3:1 (3:0); Góly: 1. Klimeš (Přikryl Ra.), Fabiánek (Přikryl Ra.), Přikyl Ra. (Nečas) – Máslo; Rozhodčí: Janča – Stloukal, Manoušek; Návštěva: 50 diváků

Musil – Rybář, Moravec, Burget, Vybíhal – Nečas, Fabiánek Jan, Přikryl Roman, Kakáč – Přikryl Radim, Klimeš (88. Zmeko); Nenastoupili: Michlíček, Moravec R., Novák