Po domácí výhře nad Voděrady cestovali hráči Benfiky do Jedovnic. Jedovničtí patří ve čtvrté třídě k tomu nejlepšímu, obzvláště na domácí půdě.

V sestavě Vavřince došlo k několika změnám. V brance nastoupil namísto Dominika trenér Pavel Zmeko, v obraně se poprvé v kariéře představil na stará kolena Jiří Vybíhal, který se snad už potřetí vrátil na hřiště z fotbalového důchodu.

Na brzký gól kanonýra Pešičky odpověděl po dvaceti minutách Tomáš Vrana, ale do přestávky vrátil domácím vedení Galita. Po změně stran podruhé srovnal Vrana z pokutového kopu, ale pak už stříleli góly jen domácí a zvítězili 5:2.

Poznámky

• Tomáš Vrana vstřelil v posledních dvou zápasech tři góly
  • Jiří Vybíhal nastoupil poprvé na postu stopera
  • Pavel Zmeko nastoupil poprvé jako brankář
  • Petr Nowak nenastoupil, obnovil si svalové zranění

Jedovnice B – Vavřinec B 5:2 (2:1); Góly 5. Pešička, 36. Galita, 50. Slouka, 67. Pešička, 71. Slouka – 26. Vrana, 47. Vrana (pen.); Rozhodčí: Mrázek, Flek, Stloukal

Sestava: Zmeko P. (c) – Kakáč P., Vrana, Vybíhal, Voráč – Kadlec Ma. (60. Zouhar) Kočí M., Kakáč T., Trtílek (65. Vymazal) – Březina (65. Dvořák), Suchý (60. Manoušek)

Trenér: Zmeko Pavel, Kadlec Milan