Hned z první akce dokázali domácí skórovat. Střelou k pravé tyči otevřel skóre rudický útočník 1:0. I nadále si domácí s hosty dělali co chtěli a nepustili je do ani jedné šance. Ve 20. minutě bylo skóre už 4:0 pro Rudici a se zápasem se už nedalo nic dělat. Po tomto okamžiku jsme se ale začali alespoň občas dostávat ke střelám na domácí branku. Ve 40. minutě přišla jedna z mála vavřineckých akcí, trojice Zemach, Fabiánek, Kocourek dobře zakombinovala a Zemach vstřelil gól 4:1. Do konce poločasu se Rudice dokázala ještě jednou prosadit a tak se šlo do kabin s rozdílem čtyř branek.

Druhý poločas jsme začali lépe než první dějství, ale gól z toho nebyl. Domácí přidali další dva góly když si procházeli hřištěm jako nůž máslem. Poté domácí ale pojistili své už tak vysoké vedení a rázem to bylo 9 – 1. V 75. minutě byl faulován ve vápně domácích Michal Kočí a kopala se penalta. Tu s velkým přehledem proměnil Vlasta Zemach a dal svůj druhý a zároveň druhý gól hostů. Vavřinečtí v tomto zápase podali jeden z nejhorších výkonů v dosavadní sezoně a s ostudným výpraskem jeli se sklopenou hlavou domů.

Rudice – Vavřinec 9:2 (5:1); 40. Zemach (Kocourek), 75. Zemach (pen.)

Kozák – Vágner – Nečas A., Nečas P., Michlíček – Veselý, Fabiánek, Zemach, Ševčík – Kocourek, Kočí