V druhém zápase čekala žáky Rudice. Do Rudice jsme jeli napravit výsledek z Adamova.

V úvodu zápasu jsme začali hrát vyrovnanou hru se soupeřem. Krok jsme s nimi udrželi, ale jen 15 minut zápasu. V 16 minutě jsme inkasovali první gól po chybě obrany. Za několik minut jsme inkasovali druhý gól po rohovém kopu Rudice. Stav utkání před poločasem nezměnilo ani několik střel Kovaříka.

Po poločase jsme udělali několik změn. Největší změnou byla záměna golmana. Honza Přikryl se hned v úvodu druhého poločasu dostal dvakrát do slibné gólové pozice, ale šance neproměnil. Za to Rudice neváhala a během chvílky navíšila skóre třema rychlými góly na 0:5. 10. minut před koncem jen Kovařík snížil stav na 1:5 z penalty a Polák po nahrávce Honze Přikryla skóroval k pravé tyči – 2:5. Rudice v závěru pojistila výhru ještě dvěma góly a upravila skóre na konečných 2:7.

Vavřinec – Rudice 2:7 (0:2); Kovařík, Polák(Přikryl J.)

Přikryl J. – Vágner – Andrlík, Kovařík, Dúcky – Přikryl M., Polák, Šebela, Šindelka – Moravec R. , Němec O.

Střídali: Fabiánek, Hruška, Němec D.