Předposlední zápas podzimu odehrála naše přípravka v Olomučanech a musela se obejít bez šéfa obrany – Petě Kakáče. Přestože za domácí nastoupili dva starší kluci, zápas byl jednoznačně v naší režii. Už ve druhé minutě nás poslal do vedení náš nejlepší střelec Dominik Zmeko, který z 8 metrů tvrdou ranou prostřelil brankáře. Pak jsme nevyužili několik šancí a jednou zahrozili i domácí, gól však padl až ve 14. minutě. Před brankou motal obránce Ondra Moravec, ti mu míč sice vypíchli, ale přímo k nohám Dominika – 0:2.

O chvíli později skóroval kuriózně kapitán Radek Andrlík. Téměř z nulového úhlu a od postranní čáry přeloboval brankáře a míč zapadl do branky. Za další dvě minuty rozehrál Romča Moravec rohový kop přesně Radkovi na hlavu a ten tak vstřelil svůj druhý gól. Těsně před pauzou, ve 24. minutě, ještě zvýšil naše vedení Dominik a do kabin se tak šlo s náskokem 5 branek.

V druhé půli jsme víc prostřídali sestavu a na hřišti se tak postupně objevovala celá naše mladší přípravka. Hra už nebyla tak jednoznačná a Olomučany nám dokonce záhy vstřelili branku a měli další dobrou šanci. V posledních pěti minutách jsme ale dvěma brankami potvrdili převahu. Nejprve Roman Moravec vysunul Nika, který postupoval sám na brankáře. Nehamounil a ukázkově poslal přihrávku Ondrovi Moravcovi před prázdnou branku – 1:6 po asi nejhezčí akci zápasu.

O minutu později si gól vstřelil i Nik po přesné přihrávce Radka Andrlíka. Příjemným překvapením byl výkon Romana Moravce v záloze. Záložní trojice Kadlec, Zmeko, Moravec R. byla skvělým motorem, škoda jen, že občas zapomínají bránit a na nedostatek práce si tak rozhodně nemohla stěžovat ani obrana, které velel Radek Andrlík a zdatně mu sekundoval Mirek Slouka.

Olomučany – Vavřinec 1:7 (0:5)

Branky: Dominik Zmeko 4, Radek Andrlík 2, Ondřej Moravec 1

Sestava: Zouhar, Andrlík, Slouka, Pavlíček, Kadlec, Zmeko, Moravec R., Moravec O., Blažek, Čachotská, Šamalík, Nečas, Kadlecová, Čejka, Elisek