V neděli ráno změřili naši muži své síly s dorosteneckým týmem Blanska. Zápas se odehrál na výborném terénu UMT v Boskovicích.

\"Obrana

Starší dorost nebyl našim mužům takovým soupeřem jako loni a výsledkem byl poločasový náskok 4:0.

Skóre otevřel v 10. minutě Roman Přikryl z penalty nařízené po faulu na Romana Moravce. Ve 23. minutě zatáhl míč po levé straně Tonda Moravec a Miloš Dvořáček zvyšoval na 2:0. Po půl hodině hry poslal míč po rohovém kopu pod břevno opět Roman Přikryl – 3:0 a jen dvě minuty na to připravil Romanovi další šanci jeho bratr Radim – 4:0.

Už v průběhu prvního poločasu provedl trenér Roman Šindelka několik střídání a tak si všichni hráči dostatečně zahráli. Do druhé půle šla opět obměněná sestava, přesto gólových příležitostí neubývalo. Hrozili jsme zejména po naší pravé straně, kde operoval rychlonohý Dokoupil. Hned v 51. minutě přidal po spolupráci s Romanem Moravcem další gól Miloš Dvořáček a dvakrát se pak prosadil i Lukáš Hebelka.

Dorost Blanska korigoval výsledek třemi góly, při nichž brankář Musil rozhodně neměl čisté svědomí.

Do statistik se zapsali zbytečnými kartami za protesty Radim Přikryl a Saša Musil. Zejména žlutá karta pro Radima Přikryla byla doslova milosrdná…

Souvislosti

Statistiky

Blansko dorost – Vavřinec – 3:7 (0:4); 10. Přikryl Roman (pen.), 23. Dvořáček, 25. + 32. Přikryl Roman, 51. Dvořáček, 52. + 65. Hebelka; ŽK: Přikryl Radim, Musil Saša