Muži nastoupili do zápasu s velkou chutí a od prvních minut diktovali tempo hry. Už ve 4. minutě skončila Dvořáčkova střela na tyči a odražený míč poslal do sítě Antonín Moravec. V 8. minutě zahrával stoper Konečný přímý kop, jeho střelu srazila hostující zeď, načež již nebyl schopen gólman hostí nijak reagovat.

Ve 12. minutě zahrozil hlavou Šindelka a o minutu později Vavřinec opět udeřil. Dvořáčkův dlouhý aut poslal krkolomně do sítě Novotný. Čtvrtý úder přišel na řadu ve 26. minutě, když Roman Moravec efektně poslal Dvořáčka mezi hostující beky. Dvořáček si poradil s nimi i s gólmanem.

Po změně stran naši hráči pod dojmem rozhodnutého zápasu výrazně polevili, ale Olešnice nebyla schopna skórovat. V závěru tak přidal další gól Miloš Dvořáček.

VavřinecOlešnice B 5:0 (4:0); 4. Moravec A. (Dvořáček), 8. Konečný, 13. Novotný (Dvořáček), 26. Dvořáček (Moravec R.), 88. Dvořáček (Přikryl)

Musil T. – Konečný – Zmeko, Moravec A., Nečas – Novotný, Moravec R., Šindelka, Musil A. (75. Hrazdíra) – Hebelka (65. Přikryl), Dvořáček