Zápas se odehrál na rozbahněném terénu, jenž ztěžoval kombinaci. Naši hráči si v prvním poločase vytvořili několik slibných příležitostí, ale ani Hebelka ani Dvořáček nezakončili přesně. Možná i proto se ve 21. minutě ujali hosté vedení, když jejich hráč dostal pas za obranu a z oči v oči brankáři Musilovi skóroval – 0:1.

Druhý poločas už patřil našim hráčům. Hned po změně stran vysunul Dvořáček Romana Moravce, jenž vyrovnal na 1:1. Další branky se diváci dočkali až v samotném závěru utkání. Rozhodčí totiž odpustil hostím penaltu za faul na Hebelku a správně neuznal gól Miloše Dvořáčka. V 87. minutě se po individuální akci Romana Moravce před gólmanem Knínic ocitl zcela sám Lukáš Hebelka a poslal Vavřinec do vedení – 2:1. Gól jistoty přišel v nastaveném čase. Po další akci R. Moravce odpískal rozhodčí penaltu, kterou s přehledem proměnil Jan Konečný.

VavřinecKnínice 3:1 (0:1); 46. Moravec R. (Dvořáček), 78. Hebelka (Moravec R.), 90. Konečný (pen.); ŽK: Hebelka, Novotný, Musil A.

Musil T. – Konečný – Zmeko, Moravec A., Novotný – Vágner (59. Hrazdíra), Moravec R., Šindelka, Musil A – Hebelka, Dvořáček