Bývalý ligový hráč a nyní i funkcionář Boskovic Jiří Vorlický, který nahání strach v divizi, nastoupil proti našemu týmu, což samo o sobě něco znamená. Když se k němu přidali další dva hráči boskovického áčka, bylo na výprask zaděláno. Vysoká kvalita domácích hráčů v kombinaci s naší laxností a naivitou v obranné činnosti snad ani jiný výsledek přinést nemohla.

Cekem 12. minut naše defenzíva odolávala, pak ale během 10. minut inkasovala čtyři góly a bylo hotovo. Za rozhodnutého stavu nás domácí na chvíli pustili do několika příležitostí, z nichž ta největší byla šance Toma Kakáče, který sám před brankářem netrefil přesně. Následný Přikrylův roh poslal sice do sítě netradičně hlavou Dvořáček, jenže domácí opět zapli a v pohodě navršili poločasové skóre na hrozivých 9:1.

Do druhé půle už nenastoupil stoper Rybář, který si obnovil své zranění. Změny v rozestavení a ztráta dravosti domácích hráčů přinesla remízový druhý poločas. V 65. minutě Tomáš Musil krásně skóroval, aby sme o 10. minut později opět naivně \“nebránili\“ rohový kop – 10:2.

Boskovice – Vavřinec 10:2 (9:1); 32. Dvořáček (Přikryl Ro.), 65. Musil T. (Přikryl Ra.)

Novák – Měšťan, Rybář (46. Fabiánek Jiří), Slouka, Michlíček – Musil A., Musil T., Přikryl Roman, Kakáč (53. Cupák) – Dvořáček, Přikryl Radim (88. Zmeko)