V tradičním derby zápase jsme se museli obejít bez zraněných Michlíčka, Manouška, Měšťana a také Tomáše Musila, který si před zápasem poranil při domácím kutilství palec. V základní sestavě navíc nastoupil nedoléčený Burget, kterého už po necelé půlhodině vystřídal Jirka Fabiánek.

Naši hráči začali aktivně a v první šanci se ocitl Roman Přikryl, jenže netrefil branku. Postupně přebrali iniciativu hosté, ale i oni neměli v koncovce štěstí a vstřelený gól rozhodčí neuznal pro offside.

Po změně stran již byla převaha Šošůvky evidentní a my se pokoušeli překvapit z protiútoku. Jeden takový se téměř vydařil v 76. minutě, jenže Dvořáčkovu šanci gólman chytil. Jen o dvě minuty později udeřilo na druhé straně. Střelu Doležela tečoval zadní částí těla Rybář tak, že zcela změnila směr. Gólman Novák se již nestačil přesunout a míč skončil v síti – 0:1.

Naši hráči vrhli všechny síly do útoku, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Naopak hosté skórovali v nastaveném čase – 0:2

Vavřinec – Šošůvka 0:2 (0:0); ŽK: Fabiánek Jiří, Rybář

Novák – Zmeko, Rybář, Přikryl Roman, Slouka – Musil A. (82. Nečas), Fabiánek Jan (71. Kakáč), Burget (28. Fabiánek Jiří), Moravec – Přikryl Radim, Dvořáček