Dokonalý obrat se povedl hráčům Kotvrdovic, když po první půli prohrávali 1:0. Ve druhém poločase vstřelili tři góly a odvezli si sebou všechny tři body.

Hlasujte pro nejlepšího hráče utkání.

Domácí nastoupili bez zraněného Kovaříka a nemocného stopera Moravce. Na levé straně zálohy se tak představil Beneš a stoperská dvojice opět nastoupila ve složení Rybář – Burget.

První půle patřila Vavřinci. Hosté okupující druhé místo tabulky a pošilhávající po postupu hráli tak nějak vlažně. Domácí s chutí kombinovali, útoky chodily jak z prava přes Kočího a Nečase, tak zleva přes zabíhajícího Beneše, kterého několikrát vyslal Fabiánek. Právě Beneš měl šanci hned po čtvrthodince, v ideální pozici z prostoru penalty ale mířil vedle.

Po půlhodince jej v dalším náběhu zastavili hostující zadáci pouze faulem a jinak tragický rozhodčí odpískal penaltu. K té se postavil Přikryl a nemýlil se – 1:0. Vedení Vavřince mohlo být dvoubrankové, jenže po prudkém Michlíčkově centru z pravé strany Přikryl z bezprostřední blízkosti přestřelil.

Po změně stran nastoupily na hřiště zcela jiné Kotvrdovice. Vytvořily si trvalou územní převahu a ostřelovaly vavřineckou branku zleva, zprava, zprostřed, zkrátka odevšad. Vavřinečtí nebyli schopni podržet míč na svých kopačkách, podniknout nebezpečný kontr. Balony se vracely z útoku jako odražené od zdi.

Po 20. minutách korunoval tlak hostí Krempský. Ve středu pole obalamutil Vágnera a přesnou střelou k tyči překonal gólmana Musila – srovnáno 1:1. Trenér Pokoj zareagoval vystřídáním Michlíčka, kterého nahradil zkušený Dvořáček. Domácí byli v útoku rázem nebezpečnější, ale svou možnost neproměnil Anty Nečas, ani Miloš Dvořáček. Jak už to tak ve fotbale bývá, následoval trest. Přetažený centr od Parku za druhou tyč poslal Sehnal koníčkem přes překvapeného Musila do sítě – 1:2.

Závěrečný zoufalý nápor vyrovnávací branku nepřinesl, naopak. Do otevřené obrany naběhl v nastaveném čase Hloušek a zkušeně trefil k tyči – 1:3.

Nezaujatý divák musel odcházet spokojen. Pěkné utkání přineslo spoustu pěkných kombinací, útočných akcí i gólů. Domácí fandové přesto odcházeli zklamáni, chtěli s týmem ze špice tabulky alespoň bod. Hráči by si to za předvedenou hru zasloužili.

Kaňkou na utkání byl podle mého názoru doslova tragický rozhodčí Zaoral, který neví co to je výhoda. Pískal velmi nepřesně na obě strany a díky jeho sporným výrokům plály na obou střídačkách emoce.

Vavřinec – Kotvrdovice 1:3 (1:0); Góly: Přikryl (pen.) – Krempský, Sehnal, Hloušek; ŽK: Fabiánek, Rybář; Rozhodčí: Zaoral – Tejkal, Sehnal; Návštěva – 100 diváků

Musil – Kočí, Rybář, Burget, Slouka – Nečas, Vágner, Fabiánek Jan, Beneš – Přikryl, Michlíček (70. Dvořáček)