Naši dorostenci šli do tohoto utkání s myšlenkou na bodový zisk, ale zůstalo opět pouze u myšlenky. Na značně podmáčeném terénu vstoupili naši borci do utkání svižně, vytvořili si několik slibných šancí, ale zradila nás vlastní nepřesnost. Také Březinovy centry zůstaly opět nevyužity. Toto svižné tempo jim vydrželo do 25. minuty. To zatáhl míč po levé straně domácí záložník, z hranice velkého vápna vystřelil, na což náš brankář ještě stačil reagovat, s pokusem o dorážku si Vojta ještě také poradil, ale míč se odrazil jen k nikým nehlídanému útočníkovi, který pohodlně zakončil- 1:0. Do konce prvního poločasu jsme se soupeřem drželi krok a až na nějaké náznaky jsme je do větších šancí nepustili, dostali jsme se ještě do 2 vyložených šancí, ale opět jsme nemohli trefit branku.

Do druhé půle jsme vstoupili s vědomím, že musíme dát alespoň jednu branku, ale to se nám nepovedlo. Na začátku druhé půle nás soupeř zatlačil což vyústilo ve druhý gól domácích – 2:0. Polevili jsme a dostali jsme další 3 góly. Poté se hra opět vyrovnala a dostali jsme se do 2 ojedinělých gólových šancí, jmenovitě Březina a Sedlák, ten nastřelil tyč po Michlíčkově standartní situaci! V 72. minutě utekl domácí obránce, kterého chtě nechtě zastavil náš bek Martin Švancara, za což si vysloužil žlutou kartu. Soupeř nás zase zatlačil a hrozil zejména ze standartních situací. Soupeř mohl dát další 2 branky, ale dvakrát náš stoper \“Pedro\“ Vágner vykopl míč z brankové čáry a zabránil tak většímu debaklu. Do konce utkání domácí zkorigovali výsledek na konečných 6:0!

Přesto naši hráči podali bojovný výkon a výsledek rozhodně neodpovídal vývoji utkání.

Kořenec – Vavřinec 6:0 (1:0) ; ŽK Švancara

Suchomel – Vágner – Trojan, Michlíček, Švancara – Kozák, Nečas P., Zemach, Kocourek – Sedlák, Březina

Autorem příspěvku je stoper dorostu \“Pedro\“ Vágner.