Přestože utkání dohrávali o deseti, dokázali vstřelit hosté z Olomučan rozhodující branku na 2:1 a odvézt všechny body do kopce za Blanskem. Hosté šli v první půli do vedení a náš matný výkon nebyl zárukou obratu. Branka padla po nedůsledném bránění Zdeny Dokoupila na levé straně a široko daleko nebyl nikdo další kdo by pomohl. Hostující forvard si se svým únikem poradil a střelou podél brankáře rozvlnil naši \“domácí\“ blanenskou síť poprvé.

Po poločase byl po druhé žluté kartě vyloučen jeden hráč hostí a naše hra se trochu zvedla. Výsledkem byla branka Dvořáčka, který vypálil z obležení několika bránících hráčů a míč dokákal přesně k tyči. Obě mužstva chtěla vyhrát a šťastnějšími nakonec byli hosté. Vypuštěný míč ve středu pole, naivní bránění na levé straně a pak jedna klička, kterou se útočník Olomučan dokázal zbavit obou stoperů mu umožnila zakončit z hranice vápna. Míč poslal na bližší tyč mimo dosah brankáře a bylo vymalováno.

Hráno v Blansku: Vavřinec – Olomučany 1:2 (0:1) ; Dvořáček