Nadějné vedení 2:0, které si vypracovali vavřinečtí hráči, nakonec na vítězství nestačilo. Hosté totiž dokázali i v deseti hráčích postupně vyrovnat na 2:2.

S novým trenérem Pokojem na lavičce, jehož rukopis byl na vystoupení hráčů viditelný, nastoupili domácí k úvodnímu jarnímu zápasu. Aktivní kombinace přinášely šance. V 10. minutě si Vágner narazil s Dvořáčkem, po rychlém průniku poslal míč do ohně Přikrylovi, který se s ním otočil okolo strážců a skóroval.

Po půlhodině hry to bylo o dva góly když se v závaru prosadil Vlasta Zemach. Hosté reklamovali postavení mimo hru, za což si vysloužil Laštůvka vyloučení. Vísky tak hrály od 32. minuty v oslabení a na vývoj utkání to mělo zcela opačný účinek, než by se dalo předpokládat. Vavřinečtí hráči se uspokojili, začali šetřit pohybem, což bylo patrné zejména po přestávce. Ještě před ní navíc inkasovali kontaktní gól do šatny.

Po změně stran přišel již zmíněný útlum a trest v podobě vyrovnávacího gólu po přímém kopu. Při němž byla na můj vkus zeď až příliš hladová…

Vavřineční si vypracovali několik dobrých příležitostí, jenže při jejich zakončení si nepočínali nejlépe. Dvakrát střílel Dvořáček levačkou vedle, Nečas dvakrát tvrdě přestřelil a tak bychom mohli dál pokračovat.

Šancí bylo dost, Vísky k poražení určitě byly a poraženy odjet měly. Nový systém trenéra Pokoje také zdá se může fungovat a funguje. Teď jde jen o to jak s ním hráči naloží.

Vavřinec – Vísky 2:2 (2:1); Góly: Přikryl (Vágner), Zemach (?); ŽK: Fabiánek Jan; Rozhodčí: Bumbálek, Zahradník, Blažek; Diváci: 40

Musil – Kočí, Moravec, Zemach, Rybář – Nečas, Fabiánek Jan, Beneš (84. Burget), Vágner – Dvořáček, Přikryl

Nenastoupili: Kakáč, Novák