Vyberte stránku

Na půdě vedoucího týmu soutěže předvedli dorostenci bojovný výkon. Kunštát měl velkou převahu a šel do vedení ve 22. minutě. Po Zemachově ztrátě míče na soupeřově polovině následoval rychlý kontr, chyba stopera Vágnera a nakonec i chyba gólmana Suchomela. O sedm minut později chybovali naši borci v rozehrávce a domácí přesnou trefou k tyči zvýšili na 2:0. Před přestávkou mohl skórovat Březina, ale po centru Kocourka hlavou jen těsně minul. Po změně stran přidali vavřinečtí na nasazení, zlepšili pohyb a Suchomel předvedl několik dobrých zákroků. Převaha domácích najednou nebyla tak výrazná a dorostenci několikrát nebezpečně ohrozili branku Kunštátu. Hned ve 4. minutě nastřelil Kozák po standardní situaci tyč. V 18. minutě zahrával Březina další standartku a odražený míč poslal do sítě Zemach – 2:1. V těchto chvílích měli chlapci remízu na dosah, ale svoje ofenzivní akce nedokázali proměnit. Domácí pak pojistili výsledek třetím gólem až v samotném závěru utkání.

KunštátVavřinec 3:1 (2:0); 63. Zemach (Březina); ŽK Fabiánek

Suchomel – Vágner – Kozák, Michlíček, Nečas P. – Kocourek, Cupák, Zemach, Nečas A. – Březina, Fabiánek