Do Vísek cestoval \“tým\“ mužů v notně pošramocené a pozměněné sestavě ovlivněné zraněními, dovolenými, nemocemi a dalšími přírodními jevy. Chyběl Rybář, Vágner, Kočí, Nečas, Dvořáček, bratři Fabiánkovi, o Zemachovi už ani nemluvě. Na trávník tak vyběhla sestava, která sice místy připomínala tu vavřineckou, jenže třeba stabilní a zkušení obránci Moravec a Nowak byli zdravotně indisponováni, v záloze nastoupil gólman Novák, který kvůli zápasu předčasně ukončil dovolenou, na lavičce byl připraven bývalý trenér Štolpa a pro tento zápas další hrající gólman Partyka.

Ve vyrovnaném úvodu utkání předvedli naši hráči několik dobrých akcí, ale chyběla jim jakákoliv střelba. To domácí po 20. minutách zakončovali rohový kop hned třikrát a třetí střela už v síti bezmocného Musila ani nemohla neskončit. A než si rozhodčí gól zapsal do deníčku, bylo to 2:0 po naší tragické chybě v obranné činnosti. Mimochodem jediný delegovaný rozhodčí Nečas se k utkání nedostavil. A tak pískal zástupce domácího oddílu. S jeho verdikty můžeme možná polemizovat, jenže zápas jsme si prohráli svým výkonem sami.

Za stavu 2:0 předvedli naši hráči dvě velmi zajímavé akce. Nejprve se po pravé straně prohnal Moravec a po narážečce s Přikrylem selhal v koncovce Kakáč. Podobně si po výborném napadání počínal o chvíli později Přikryl, ani on netrefil branku. Na místo remízového stavu 2:2 tak přidali domácí další gól po hrubce Slouky – 3:0.

O přestávce jsme se šli poradit do kilometr vzdálené kabiny, ale budova kabin byla zamčená. Takže pro klíče zpět na hřiště a pak teprve se poradit…

Trenér Tomáš Musil měl svým spoluhráčům pěkně nahlas a od plic co říci, protože závěr prvního poločasu hráči absolvovali bez chuti a bez zápachu. Po přestávce bylo vidět určité zlepšení, ale ta koncovka… Přikryl šel sám na gólmana jenže přehodil jej i bránu. Při dalším jeho brejku jej gólman vytlačil do rohu. To domácí si rady věděli – 4:0. První vavřinecký gól tak vstřelil až Březina 10 minut před koncem z přímého kopu a v závěru korigoval jinak trapné vavřinecké vystoupení z brejku Přikryl – 4:2.

Vísky – Vavřinec 4:2 (3:0); Góly: 80. Březina, 90. Přikryl (Michlíček)

Musil – Moravec (75. Partyka), Nowak, Burget, Slouka – Novák (46. Musil A.), Beneš, Kakáč (80. Štolpa), Michlíček – Přikryl, Březina