Po prohře v Benešově čekal na naše hráče tým Vilémovic. V bojovně laděné první půli šli do vedení hosté. Ve 20. minutě se odrazil míč k volnému Zátikovi, jenž se nerozpakoval a z dobrých dvaceti metrů poslal míč rovnou k tyči – 0:1.

Vedoucí gól hostí povzbudil naše hráče k větší aktivitě, ale problémy jim dělala defenzivní formace Vilémovic, která velmi často vystavovala naše útočníky do ofsajdových pozic. Ve 28. minutě si však Roman Moravec vyměnil míč s Milošem Dvořáčkem a křižnou střelou ke vzdálenější tyči vyrovnal.

I podruhé šli do vedení hosté, když zahrávali ve 32. minutě volný přímý kop. Školařova střela změnila ve změti těl směr a gólman Musil neměl šanci – 1:2.

Po změně stran vystřídal juniora Kocourka Saša Musil a naši hráči přidali na aktivitě. Svého soupeře zatlačili do defenzivy a donutili ho k chybám. Hned v 51. minutě se po Moravcově střele nedohodl obránce vilémovic s brankářem a míč poslal do vlastní sítě – 2:2.

Za nerozhodného stavu se ve výborné pozici ocitl Miloš Dvořáček, ale jeho střela se zastavila mezi tyčí a gólmanovou rukavicí, vskutku nevídaný moment.

Rozhodnutí přinesla 79. minuta. V závaru před hostující brankou se nejlépe zorientoval Aleš Vágner, sklepl míč na Oldřicha Hrazdíru, jehož oblouček zapadl pod břevno – 3:2! První gól Hrazdíry v sezóně a hned vítězný.

VavřinecVilémovice 3:2 (1:2); 28. Moravec R. (Dvořáček), 51. vlastní, 79. Hrazdíra (Vágner); ŽK 87. Dvořáček

Musil T. – Konečný – Zmeko, Moravec A., Novotný – Hrazdíra, Moravec R., Vágner, Kocourek (46. Musil A.) – Přikryl, Dvořáček