Na pohled pěkný travnatý terén nás přivítal při příjezdu do Drásova. Přátelská atmosféra panovala pouze do zahajovacího hvizdu a pak už byl k vidění ne příliš pohledný fotbal plný nepřesností. Přesto jsme šli asi po deseti minutách hry do vedení. Po zmatcích v domácí šestnáctce dorážel Roman Šindelka – 1:0. Pak jsme ale na dlouhé minuty nebyli schopni předvést kloudnou akci a vršili jsme nepřesnosti. Domácí hrozili zejména svými kolmými přihrávkami za obranu, kdy nás hned několikrát přivedli do úzkých. Jeden z domácích útočníků dokonce nikým neatakován z metru nedokázal zakončit na čemž se jistě podepsal i nevypočitatelný terén!

Přesto se domácím do poločasu podařilo vyrovnat. Domácí hráč postupoval sám na Musila, který nejprve podklouzl a pak ještě stačil jednou zakročit, na dorážku však byl již krátký. Druhá půle byla festivalem neproměněných sólových nájezdů domácích, kteří šli snad pětkrát sami na bránu, gól však nedali ani jeden. Ve vyhrocené atmosféře byla vidět celá řada ostrých až zákeřných faulů na obou stranách a ke slušnější hře nepomohl ani velmi nepřesný výkon rozhodčího. Mírnější územní převahu a celou řadu pokusů z dálky jsme nakonec přeci jen zužitkovali ve vítězný gól. Roman Moravec napřáhl zpoza vápna a jeho střela zaplula půl metru od levé spojnice do sítě domácích.

Info o soupeři: Drásov je po podzimu na desátém místě III. třídy okresního přeboru Brno-venkov.

Drásov – Vavřinec 1:2 ; Šindelka Roman, Moravec Roman

Musil T. – Konečný – Burget, Šindelka Re., Zmeko – Hrazdíra, Šindelka Ro., Klimeš, Moravec R. – Dvořáček, Přikryl

Střídající: Musil A., Horský