Zápas v Lysicích se vavřineckým hráčům slušně řečeno nepovedl a vlastně zapadl do schématu ostatních zápasů na hřištích soupeřů.

Domácí útočili, hosté z Vavřince bránili. Domácí obránci často podporovali útočnou fázi hry, hostující útočníci byli (ostatně jako vždy) skoupí na krok a tak na to měli beci dost času a prostoru. Přidejme špatné bránění ve středu pole, kde v téhle disciplíně Fabiánek s Benešem zrovna nevynikají, podivné úniky Zemacha z prostoru stopera a máte asi tak představu o obrazu hry.

Hrbolatý terén ztěžoval kombinaci oběma týmům a tak domácí svoje možnosti posílali mimo branku, mimo hrazení za brankou nebo je chytil Musil. Na šanci Vavřince byste v první půli čekali marně. Domácí skórovali ve 35. minutě po rohovém kopu. Odražený míč napálil domácí hráč do vybíhajícího Moravce, kterého míč trefil do hlavy. Odražený míč našel domácí hráč a další gól ze standartní situace byl na světě.

Po změně stran přidali domácí druhý gól, načež odpískal rozhodčí Jalový pokutový kop. Ten si vzal na starost Petr Beneš a zahrál ho lajdácky. Namísto stavu 2:1 tak dali domácí další gól a bylo po zápase. Čtvrtý polovlastní gól pak jakoby si symbolizoval nepovedený zápas.

Za týden hraje omlazený tým mužů zápas o bytí a nebytí s Ráječkem. Bude potřebovat i Vaši pomoc, přijďte je povzbudit a vezměte sebou JAKOUKOLIV TURBKU!

Lysice – Vavřinec 4:0 (1:0)

Musil – Kočí, Moravec, Zemach (46. Kovařík), Rybář – Nečas, Fabiánek Jan, Beneš (70. Slouka), Vágner (70. Kakáč) – Přikryl, Dvořáček