Zlepšený výkon ve druhé půli a tři góly v adamovské síti znamenaly další vítězství na půdě soupeře. Vavřinečtí hráči nepředvedli v první půli žádný extra výkon, nedařila se kombinace, vázl pohyb. Domácí se soustředili na defenzivu, hráli soustředěně, důrazně, do útoku přecházeli s pomocí dlouhých nákopů. Po vydatném dešti byl střed hřiště malinko promáčený, kraje byly ale v dobré kondici. V té ale nebyli krajní záložníci Vágner a Nečasem. Výsledkem byl na mokrém terénu bezbrankový poločas.

Po změně stran Vavřinec hru zpřesnil. Gólová odměna přišla po deseti minutách, kdy rohový kop Pokoje našel Klimeše – 0:1. Vavřinec tak dal snad po sto letech gól hlavou z rohového kopu. O několik minut později si zopakoval gólovou přihrávku trenér Pokoj. Ten s míčem u nohy přešel přes několik soupeřů a vyslal do brejku Radima Přikryla – 0:2.

Produktivní čtvrthodinku zakončil Jirka Pokoj třetí asistencí, tentokrát však u gólu Adamova. Těžký balon zpracoval tak nešťastně, že připravil míč domácímu útočníkovi – 1:2. Uklidňující gólová pojistka nesla další autorský podpis Libora Klimeše. Toho přesně našel na hranici velkého čtverce Honza Fabiánek a Libor napálil míč pod víko – 1:3.

Adamov – Vavřinec 1:3 (0:0); Góly: 54. Klimeš (Pokoj), 58. Přikryl Radim (Pokoj), 71. Klimeš (Fabiánek); Rozhodčí: Flek

Sestava: Musil – Rybář, Moravec, Pokoj, Kočí – Nečas, Přikryl, Fabiánek, Vágner (87. Kakáč) – Přikryl Ra. (78. Michlíček), Klimeš