Vyberte stránku

Prestižní derby utkání načali lépe hosté ze Sloupu a po nedorozuměních v obranné činnosti otevřel skóre Zouhar a hned o několik minut později ho napodobil Mikulášek. Snížení sice zařídil z přímého kopu Michal Rybář, jenže vzápětí opět předvedl svůj důraz v pokutovém území Mikulášek a bylo 1:3. Po změně stran zvýšili Sloupští skóre po rohovém kopu a důrazu v brankovišti už na 1:4 a ani nejskalnějšího fanouška zřejmě nenapadlo, že Sloup nebude brát tři body.

Po dvojnásobném ošetřování gólmana Libora Nováka, se začaly dít věci. Miloš Dvořáček si vzal míč pod svou správu, přešel půl hřiště a krásně zavěsil – 2:4. Hráči ožili a konečně začali makat naplno, do konce zápasu zbývalo 18. Minut. Za několik minut to byl opět Dvořáček, který snížil na 3:4, vyrovnání zařídil po závaru Radim Přikryl a rozhodnutí přišlo snad pět minut před koncem. Střídající Tomáš Kakáč, našel parádním centrem na vzdálenější tyči Radima Přikryla – 5:4! Sloupští vrhli síly do útoku, ale výsledkem bylo pouze nastřelené břevno a senzační vítězství bylo na světě.